Oferta

Boks

To szachy na pieści. Określone sportowymi zasadami, dawanie sobie „po razie”. Używa sie tu wyłącznie uderzeń, wyprowadzanych rękoma. Ciosów prostych, sierpowych, czy haków. Uderza sie przeciwnika jedynie na korpus i w głowę ale w rękawicach. W boksie nie używa sie nóg. .

Jakie umiejętności zyskasz?

Poprawisz refleks, zwinność, szybkość, wytrzymałość, a przede wszystkim spalisz mnóstwo kalorii. Dodatkowo wzmocnisz ramiona, korpus i nogi. Pozornie to właśnie nogi, a nie ręce odgrywają w boksie kluczowa role. Dodatkowym atutem będzie poprawa koordynacji i koncentracji. Podczas każdego treningu wykonujemy różne warianty ćwiczeń funkcjonalnych, które wpłyną także na poprawę Twojej postawy ciała. Zabudujesz więc swój kręgosłup solidnie wzmocnionymi mięśniami, a to przecież dość istotny punkt w profilaktyce zdrowotnej i zahartowaniu odporności. Od dziś możesz więc wysłać swojego lekarza na urlop.

Dla kogo?

Dla osób starszych i młodszych. Dla kobiet i mężczyzn. Każdy przecież może założyć rękawice i poczuć się przez chwile jak zawodowy pięściarz w ringu. Nawet Ty ! Nie musisz obawiać się, że nie dasz rady ! Grupa naszych zawodników składa się z osób o różnym poziomie umiejętności. Od początkujących do średnio zaawansowanych. Każdy Mistrz był przecież kiedyś uczniem !

Co Ci da nauka boksu?

Przede wszystkim aktywny wypoczynek. Odprężenie i odstresowanie poprzez trening. To spa dla zmęczonych mięśni. Każdy trening to ok 800 spalonych kalorii ! Poza rzeźbiącym się po treningu ciałem, boks to również nauka obrony. Idealnie więc uzupełni się Twój warsztat treningowy z zajęciami Krav Maga lub Muay Thai. Dzięki treningom Boksu nabierzesz pewności siebie, a przede wszystkim poczujesz ostrą rywalizację z innymi. Każdy z nas chciałby przecież być najlepszy ...

Boks

Gdzie może ci się przydać ?

Na ringu, na ulicy, na treningu. Nieważne czy chcesz tylko spalić kalorie, czy nauczyć sie walczyć rękoma. Refleks i szybkość to cechy niezbędne nie tylko w boksie ale i w życiu codziennym. W pracy, w domu, czy jadąc autem. Wzmocnione i wyrzeźbione ramiona, nogi i korpus to tylko „efekt uboczny” treningu.
Nasi instruktorzy

Trenerzy Boksu