Oferta

Kids - Junior

To zajęcia samoobrony dla dzieci już od 3 roku życia ? Zadajesz sobie pytanie po co tak wcześnie ? Otóż my zapytamy, jaka rzecz jest najważniejsza w życiu rodzica ? Oczywiście, że nasze dzieci, ich zdrowie oraz bezpieczeństwo... zajęciakrav maga Kids / Junior, uczą nasze pociechy jak postępować w sytuacjach zagrożenia.

Co zyska Twoje dziecko ?

Chcemy przygotować i nauczyć twoje dziecko odpowiedniego reagowania na stres i działanie pod jego wpływem. A co najważniejsze dla maluchów , to realizujemy metodykę poprzez gry i zabawy. Zajęcia Krav Maga Kids poruszają między innymi takie aspekty, jak: obrona przed atakiem agresora, reagowanie względem nieznajomego, mającego nieczyste intencje, zachowanie się w sytuacjach wymagających wezwania pomocy (pogotowie rat., policja, straż pożarna itp.), obrona przed atakiem psa, reakcja na wypadek pożaru czy zagrożenia terrorystycznego .

Czy tylko dla dzieci ?

Dla rodziców, którzy chcą zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa własnych pociech. Przede wszystkim DLA DZIECI, chcących powariować w gronie rówieśników na zajęciach pełnych gier i rywalizacji . Bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania.

Kids - Junior

Gdzie może ci się przydać ?

Gdy wraca ze szkoły do domu, po wyjściu od kolegi, na wyjeździe, w szkole, w tramwaju, w autobusie … jeszcze prościej …wszędzie. Wszędzie tam, gdzie może pojawić się ktoś, kto chce zrobić krzywdę Twojemu dziecku, próbując je zaczepiać / zaszantażować / okraść albo co jeszcze gorsze… zgwałcić. Smutne i nieprawdopodobne, lecz niestety prawdziwe. Daj więc dziecku możliwość obrony, poprzez naukę Krav Maga Kids / Junior.
Nasi instruktorzy

Trenerzy Kids - Junior