Oferta

Co to jest Boxing Junior (10+)

To nauka „pięściarstwa” przez najmłodszych. Podstawy kroku bokserskiego, „okraszone” ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, dzięki którym Twoje dziecko nie tylko nauczy się rzemiosła jednego z najstarszych sportów, znanego już w Starożytnej Grecji oraz Rzymie ale również nauczy się bronić.

Jakie umiejętności zyska Twoje dziecko trenując boxing junior(10+)?

Dzięki treningom Boxing Junior (10+) poprawi również zwinność, gibkość, szybkość, siłę oraz koordynację. Pełen „pakiet” niezbędnych cech do prawidłowego rozwoju mięśni oraz sprawności ciała.

Dla kogo jest boxing junior(10+)?

Dla wszystkich dzieci, które ukończyły 10 lat. Bez względu na stopień zaawansowania.

Boxing Kids (10+)

Gdzie to się może przydać?
nauka Boxing Junior (10+) ?

Na ringu, na treningu, w szkole. Nieważne czy chcesz aby Twoje dziecko brało udział w zawodach i szkoliło dalej umiejętności na krajowych i światowych ringach, idąc tropem największych mistrzów. Nauka Boxing Junior(10+), to przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w życiu. Nie tylko ze stresem, ale również podczas pokonywania codziennych problemów. Błędne, stereotypowe myślenie rodziców to przeświadczenie, dzieci że ucząc się boksu, uczą się „załatwiać” sprawy pięściami. Nic bardziej mylnego. Najmłodsi uczą się tu dyscypliny i sportowego rygoru poprzez zabawę, gry oraz ćwiczenia.
Nasi instruktorzy

Trenerzy Boxing Kids (10+)