/home/galvarinochost/public_html/web/uploads/images/
Instruktor Krav Maga

Damian Ciesielski

Sporty walki to dla mnie nie tylko forma pracy. To przede wszystkim pasja. Nieustana chęć ciągłego rozwoju, pasja do ludzi, pasja do miejsca, pasja do wykonywanej pracy. Szkoliłem się u co najmniej kilkunastu instruktorów zagranicznych i krajowych z Krav Maga, Muay Thai, Kickboxing’u, Boksu, Zapasów, BJJ oraz Judo, którzy wyszkolili zawodników walczących na arenach krajowych i zagranicznych, w tych dyscyplinach.

Tytuły:

Międzynarodowy Instruktor Krav Maga
Instruktor Taktyczno Bojowego Systemu Sajn
Instruktor Rekreacji Ruchowej (Państwowa Akademia Sportu)
V Stopień Polski Związek Kickboxing’u

Dodatkowo:

Technik Masażysta I i II Stopnia
Dietetyk (I Stopień)

Szkolenia (m.in.):

Szkolony przez Izraelskich Expertów Krav Maga
Szkolenia: Sami International Combat System: Panatukan Reprasentativ, Taktyczno Bojowy System: Sajn, Stretching w Sportach Walki, Technik Masażysta I i II Stopnia, Państwowy Instruktor Kulturystyki, Dietetyk (I Stopień) z
Seminaria m.in. z: Maciej „Striczu” Sulęcki (zawodowy pięściarz z bilansem 27-1, 11 KO), Joanna Jędrzejczyk (Pierwsza Polka w organizacji UFC oraz mistrzyni organizacji w wadze słomkowej), Marcin „Różal” Różalski (Mistrz KSW, dwukrotny Mistrz Świata Muay Thai), Jack SAMUI (trener i zawodnik, 285 walk, 222 wygrane), Alfit Hakov (trener kadry Białorusi w Muay Thai), Artur „Kornik” Sowiński (Pierwszy Międzynarodowy Mistrz KSW w wadze piórkowej), Rafał Jackiewicz (zawodowy pięściarz z bilansem 49-18-2, 22 KO), Walka i Obrona Nożem z Hock Hochheim (były oficer, detektyw. Texas)

Współpraca:

Sąd Okręgowy w Skierniewicach, Sąd Okręgowy w Białymstoku – szkolenie urzędników Państwowych w zakresie samoobrony
Szkoła Europejska w Łodzi, Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi – szkolenie młodzieży w zakresie samoobrony

Instruktor Krav Maga Kids

Justyna Malicha

Instruktor Krav Maga Kids. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno wychowawczej. Posiada również ukończoną szkołę podyplomową z zakresu integralnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Na zajęciach „Ciocia Justyna” twardą ręką trzyma w ryzach grupy dzieci, ucząc dyscypliny już 3 latki. Nieustannie pogłębia wiedzę nie tylko z dziedziny sportów i systemów walki ale również z zakresu funkcjonalności ciała.

Z zamiłowania do kształtowania sylwetki, prowadzi również zajęcia z Cross Training’u.

Instruktor Muay Thai

Kamil Sójkowski

MUAY THAI CHAMPION 2015 (IFMA) 75KG
LOW KICK CHAMPION 2016 (PZKB) 75KG
EUROPEAN CUP 2016 K-1 CHAMPION PRAGA (WAKO) 75KG
LOW KICK CHAMPION 2017 (PZKB) 75KG
BRONZE MEDALIST OF WAKO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2016 MARIBOR SLOVENIA (WAKO) 75 KG