/home/galvarinochost/public_html/web/uploads/images/
Instruktor Krav Maga

Damian Ciesielski - Galvarino Fighting Courses

Założyciel marki Galvarino. Międzynarodowy Instruktor Krav Maga. Instruktor Taktyczno Bojowego Systemu Sajn. Technik Masażysta, Dietetyk. Sporty walki to dla niego nie tylko forma pracy. To przede wszystkim pasja.

Szkolił się u co najmniej kilkunastu instruktorów zagranicznych i krajowych z Krav Maga, Muay Thai, Kickboxing’u, Boksu, Zapasów, BJJ oraz Judo, którzy wyszkolili zawodników walczących na wielu arenach krajowych i zagranicznych. Uczestnik licznych szkoleń, kursów i seminariów z zakresu Sportów i Systemów walki. Współpracował z Sądami Okręgowymi i Rejonowymi, jako szkoleniowiec z zakresu samoobrony. Skutecznie wykorzystuje swoje doświadczenie i kwalifikacje w szkoleniu kolejnych adeptów sztuk walki.

Instruktor Krav Maga Kids

Justyna Malicha

Instruktor Krav Maga Kids. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno wychowawczej. Posiada również ukończoną szkołę podyplomową z zakresu integralnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Na zajęciach „Ciocia Justyna” twardą ręką trzyma w ryzach grupy dzieci, ucząc dyscypliny już 3 latki. Nieustannie pogłębia wiedzę nie tylko z dziedziny sportów i systemów walki ale również z zakresu funkcjonalności ciała.

Z zamiłowania do kształtowania sylwetki, prowadzi również zajęcia z Cross Training’u.

Instruktor Zapasów

Wojciech Zieliński

Prawdziwy „Zapasior” w „Klasyku”, Mentor, Wizjoner, człowiek dusza, który „szlifował” umiejętności wspólnie z wieloma olimpijczykami. Był wychowankiem „Budowlanych” Łódź i śp. trenera Stanisława Basia.

Jego kilkudziesięcioletnie spojrzenie na dyscyplinę, przełożyło się na nowatorskie podejście do nauczania. W chwili obecnej prowadzi młodych adeptów klubu Olimpiczyk Zgierz.

Instruktor Muai Thai, Kickboxing

Adrian Lewandowski

Młody, perspektywiczny Instruktor Kick Boxing i Kickboxing Junior, a także zawodnik Muay Thai, Kickboxing oraz MMA. Brał udział w treningach kadry Polski w Kickboxingu Full Contact. Jest wychowankiem naszego szkoleniowca Lucjana „Lucka” Owczarka – Wicemistrza Europy i zdobywcę pasa Interkontynentalnego.

1 mc Master Cup Kick Light
1 miejsce na 25 edycji ligi A1 MUAY THAI
1 miejsce na 22 edycji Shidoligi w Thai Boxingu
1 mc Puchar Polski Low Kick
2 mc na MP MUAY THAI
2 miejsce na MP południowej Kick Light
3 mc na MP Kick Light

Instruktor Zapasów

Piotr Mierzejewski

Instruktor Zapasów Open i Zapasów Junior (10+). Utalentowany zawodnik, wychowanek klubu Budowlani Łódź oraz ś.p. Trenera Jana Wypiorczyka , olimpijczyka z Meksyku 1968 i Monachium 1972. Uczestnik kilkudziesięciu zawodów. Posiada ogromne doświadczenie, poparte kilkunastoletnim stażem treningowym.

1 miejsce - III Turniej Młodzieży Szkolnej o Puchar Prezesa ŁZZ
2 miejsce I Turniej o Puchar Prezesa ŁZZ
2 miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2 miejsce - III Turniej Młodzików o Puchar Prezesa ŁZZ
2 miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
3 miejsce - I Turniej Kadetów o Puchar Prezesa ŁZZ
3 miejsce - II Puchar Polski Kadetów

Instruktor BJJ NOGI/MMA

Robert Czyż

Instruktor MMA Open. Purpurowy pas w BJJ, wychowanek trenera Piotra Kaprala, czarnego pasa w BJJ. Posiada ogromny warsztat wiedzy, który szlifuje już kilkanaście lat. Trenował z wieloma utytułowanymi zawodnikami różnych dyscyplin Sportów Walki. Jego nieszablonowe podejście do prowadzonych zajęć, sprawia, że jego podopieczni chwytają tajniki wiedzy MMA „w mgnieniu oka”