/home/galvarinochost/public_html/web/uploads/images/
Instruktor Krav Maga

Damian Ciesielski - Galvarino Fighting Courses

Założyciel marki Galvarino. Międzynarodowy Instruktor Krav Maga. Instruktor Taktyczno Bojowego Systemu Sajn. Technik Masażysta, Dietetyk. Sporty walki to dla niego nie tylko forma pracy. To przede wszystkim pasja.

Szkolił się u co najmniej kilkunastu instruktorów zagranicznych i krajowych z Krav Maga, Muay Thai, Kickboxing’u, Boksu, Zapasów, BJJ oraz Judo, którzy wyszkolili zawodników walczących na wielu arenach krajowych i zagranicznych. Uczestnik licznych szkoleń, kursów i seminariów z zakresu Sportów i Systemów walki. Współpracował z Sądami Okręgowymi i Rejonowymi, jako szkoleniowiec z zakresu samoobrony. Skutecznie wykorzystuje swoje doświadczenie i kwalifikacje w szkoleniu kolejnych adeptów sztuk walki.

Instruktor Krav Maga Kids

Justyna Malicha

Instruktor Krav Maga Kids. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno wychowawczej. Posiada również ukończoną szkołę podyplomową z zakresu integralnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Na zajęciach „Ciocia Justyna” twardą ręką trzyma w ryzach grupy dzieci, ucząc dyscypliny już 3 latki. Nieustannie pogłębia wiedzę nie tylko z dziedziny sportów i systemów walki ale również z zakresu funkcjonalności ciała.

Z zamiłowania do kształtowania sylwetki, prowadzi również zajęcia z Cross Training’u.

Instruktor Muay Thai

Kamil Sójkowski

Instruktor Muay Thai z kilkunastoletnim doświadczeniem. Uczestnik licznych zgrupowań Kadry Narodowej w Kickboxing, formuły Full Contact K1 Low Kick. Trenował w kadrze Polski pod okiem najlepszych trenerów oraz w słynnym holenderskim klubie Team Holzken.

W chwili obecnej jego rozpoczął zawodową karierę w Kickboxing i K1 i ma na koncie 3 walki (2 wygrane, 1 porażek). Bilans walk amatorskich to 61 walk (53 wygrane, 8 porażek), Walki Zawodowe: 3 walki (2 wygrane, 1 porażek), Walki amatorskie: 61 walk (53 wygrane, 8 porażek).

Instruktor Zapasów

Wojciech Zieliński

Prawdziwy „Zapasior” w „Klasyku”, Mentor, Wizjoner, człowiek dusza, który „szlifował” umiejętności wspólnie z wieloma olimpijczykami. Był wychowankiem „Budowlanych” Łódź i śp. trenera Stanisława Basia.

Jego kilkudziesięcioletnie spojrzenie na dyscyplinę, przełożyło się na nowatorskie podejście do nauczania. W chwili obecnej prowadzi młodych adeptów klubu Olimpiczyk Zgierz.