Oferta

Ladies Boxing

To szachy na pieści. Określone sportowymi zasadami, dawanie sobie „po razie”. Używa się tu wyłącznie uderzeń, wyprowadzanych rękoma. Ciosów prostych, sierpowych, czy haków. Uderza się przeciwnika jedynie na korpus i w głowę ale w rękawicach. W boksie nie używa się nóg.

Jakie umiejętności zyskasz ?

Poprawisz refleks, szybkość, wytrzymałość, a przede wszystkim spalisz mnóstwo kalorii. Dodatkowo wzmocnisz ramiona, korpus i nogi. Pozornie to właśnie nogi, a nie ręce odgrywają w boksie kluczowa role.

Co Ci da nauka boksu?

Przede wszystkim aktywny wypoczynek. Odprężenie i odstresowanie poprzez trening. To spa dla zmęczonych mięśni. Poza rzeźbiącym się podczas treningu ciałem, boks to również nauka obrony.

Dla kogo?

Dla Każdej Kobiety. Każda z Was może przecież założyć rękawice i poczuć się przez chwile jak zawodowy pięściarz w ringu.

Ladies Boxing

Gdzie może ci się przydać ?

Na ringu, na ulicy, na treningu. Nieważne czy chcesz tylko spalić kalorie, czy nauczyć się walczyć rękoma. Refleks i szybkość to cechy niezbędne nie tylko w boksie ale i w życiu codziennym. W pracy, w domu, czy jadąc autem. Wzmocnione i wyrzeźbione ramiona, nogi i korpus to tylko „efekt uboczny” treningu.