Oferta

Stretching

Już prawie koniec treningu, po wylaniu siódmych potów, szczęśliwy i wykończony upadasz na matę… i nagle słyszysz, że jeszcze stretching! Myślisz sobie „za jakie grzechy i po co to komu?!?” Stretching to ćwiczenia rozciągające wszystkie grupy mięśniowe, polegający na zwiększaniu ich zakresu długości. Używany jest również jako powszechna, ale zaawansowana, forma rehabilitacji.

Jakie umiejętności zyskasz ?

Stretching poprawia zakres rozciągnięcia mięśni. Zwłaszcza nóg. Co da stretching w sportach walki ? Będziecie mogli kopać wysoko, luźno i bez ryzyka naderwania, bądź naciągnięcia włókien. Pomaga również zachować gibkość, a nawet ją zwiększyć. Często zdarza się tak, iż rozbudowa muskulatury poprzez ćwiczenia siłowe powoduje, że zakres możliwego ruchu ulega skróceniu - warto więc się rozciągać.

Gdzie to się może przydać ?

Stretching powinien być stosowany nie tylko jako wstęp do części głównej treningu. Powininen być również wykonywany jako osobny trening. Szeroki wachlarz korzyści, jakie niesie za sobą rozciąganie wpływa między innymi na rozluźnienie i regenerację mięśni. Przekłada się to nie tylko na zwiększenie gibkości i elastyczności włókien mięśniowych, ale także na przyspieszenie regeneracji powysiłkowej. Stretching rozwija też mięśnie dzięki którym zachowujemy prawidłowa postawę naszego ciała, „niszczoną” przez codzienny rytm pracy i obowiązków.

Stretching

Gdzie może ci się przydać ?

Dla Każdej Kobiety i Mężczyzny. Również dla nastolatków. Bez względu czy trenujesz sporty walki, pole dance, czy inny rodzaj aktywności. Dla wszystkich osób, które nie tylko szukają odprężenia po trudach pracy ale przede wszystkim jako rodzaj aktywności, który powinien być integralną częścią we wszystkich dyscyplinach.
Nasi instruktorzy

Trenerzy Stretching