Instruktor Sportów Walki

Według nas kompletny instruktor, to taki, który posiada wiedzę nie tylko z zakresu prowadzenia zajęć z walki w parterze i stójce, ale również taki który „zna się na robocie” – ma wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat sportów walki. To również taki instruktor, który zna aspekty fizjoterapii, sposobów żywienia i pierwszej pomocy. Zna się także na historii sportów walki. Dżentelmen, potrafiący „zdjąć czapkę z głowy nogą”, a książki i tomy wiedzy ma w jednym palcu. Jednym słowem James Bond sportów walki.

Podczas szkolenia poznasz się m.in:
 1. - Jak przygotować podopiecznych do zajęć -etap rozgrzania i rozciągania
 2. - Metodyka prowadzenia zajęć z zakresu walki w parterze (BJJ, Submission, Zapasy, Judo)
 3. - Metodyka prowadzenia zajęć z zakresu walki w stójce (Muay Thai, Kickboxing, Boks, Krav Maga, techniki interwencyjne, posługiwanie się bronią tj. pałka teleskopowa, nóż)
 4. - Teoria i historia sportów walki
 5. - Żywienie pod sporty walki
 6. - Pierwsza pomoc
 7. - Nazewnictwo i metodyka technik
 8. - Zawody i przygotowanie do zawodów sportowych
Więcej

Krav Maga Program Szkolenia dla firm

Prowadzisz firmę eventową ?

Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz zintegrować swój zespół?

Nie masz pomysłu na zabawę integracyjną ?

Stworzyliśmy idealne rozwiązanie dla Ciebie, które może uatrakcyjnić Twoją ofertę…

Pokaz systemu walki w bliskim kontakcie Krav Maga oraz trening otwarty dla firm, które chcą sprezentować swoim gościom i partnerom biznesowym, zastrzyk emocji i adrenaliny, oraz wiedzy w postaci nauki technik walki z agresorem.

Naszym celem jest stworzyć podczas pokazu realizm zagrożenia oraz ukazać nasze własne emocje i reakcje, których nie znamy na co dzień. Stworzyliśmy więc program nauki technik samoobrony poprzez różnego rodzaju formy gier i współzawodnictwa, nauczanych podczas eventu / warsztatu / targów / spotkań integracyjnych etc.
Więcej

Samoobrona dla Kobiet

Czy wiesz, że statystycznie to właśnie kobiety są najczęstszym “obiektem” wybranym przez agresorów do zaatakowania ? Najczęstszymi przestępstwami dokonywanymi na kobietach są kradzieże, szantaże nożem, groźby, duszenia, a także … gwałty.

 
Szkolenie dedykowane jest dla KOBIET, które chcą zwiększyć swoje własne bezpieczeństwo. Zwłaszcza, dla grup zawodowych o podwyższonym ryzyku tj. Urzędnik Państwowy, Obsługa Klienta, Nauczycielki, Kasjerki itp. Być może spotkały Cię jakieś niemiłe doświadczenia w Twoim życiu, a być może chcesz się przed nimi ustrzec.  Wiek i Twoja forma fizyczna nie mają najmniejszego znaczenia !
Więcej

Krav Maga Program Szkolenia dla instytucji

Stworzyliśmy program nauczania, który sami chcielibyśmy znaleźć, przeszukując oferty na rynku. Celem stał się Profesjonalizm, Jakość, Wiedza. Celem stała się więc budowa programu nauczania, który przygotuje kompleksowo do zachowania się w sytuacjach zagrożenia etc. Szkolenie dedykowane jest dla pracowników firm, instytucji państwowych, korporacji, zwłaszcza ze względu na wykonywane obowiązki zawodowe takie jak m.in.:
 1. - Urzędnicy
 2. - Taksówkarze
 3. - Nauczyciele
 4. - Kontrolerzy biletów
 5. - Ratownicy medyczni
 6. - Bankowcy
 7. - Kasjerzy
 8. - Prywatni detektywi
 9. - urzędnicy

Gdzie się to może przydać? W drodze do pracy, w drodze do domu, po pracy, w szkole, w barze, w pubie, w tramwaju, w autobusie … jeszcze prościej …wszędzie. Wszędzie tam, gdzie może pojawić się ktoś, kto chce zrobić krzywdę Tobie lub Twojej rodzinie, próbując zaczepiać / szantażować / okraść albo nawet zgwałcić. Bezwzględne ? Fakt. Jedyna wartość to życie, najważniejsza. Dlatego należy je chronić i to właśnie
Więcej

Szkolenia Krav Maga Kids/Junior

To szkolenie z samoobrony dla dzieci już od 3 roku życia. Zadajesz sobie pytanie po co tak wcześnie ? Otóż my zapytamy, jaka rzecz jest najważniejsza w życiu rodzica ? Oczywiście, że nasze dzieci, ich bezpieczeństwo oraz zdrowie. Podczas szkolenia dzieci nauczą się jak postępować w sytuacjach zagrożenia.

Chcemy przygotować i nauczyć Twoje dziecko odpowiedniego reagowania na stres i działanie pod jego wpływem. A co najważniejsze dla maluchów, to realizujemy metodykę poprzez gry, zabawę oraz rywalizację. Szkolenie porusza między innymi takie aspekty jak: Obrona przed atakiem agresora, reagowanie względem nieznajomego mającego nieczyste intencje, zachowanie się w sytuacjach wymagających wezwania pomocy (pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna itp.), atakiem psa, reakcja na wypadek pożaru, czy zagrożenia terrorystycznego.
Więcej